LPG Endormologia

LPG Endermologie je veľmi účinná metóda na mnohé problémy s pokožkou. Techniku vynašiel automobilový pretekár Louis Paul Guitay, ktorý mal vážnu autonehodu. Podstupoval intenzívne masáže, ktoré mu výrazne pomohli v zotavení. Na základe osobných skúseností s konkrétnymi masážami skonštruoval prístroj, ktorý nahradil šikovné ruky fyzioterapeutov a nazval ho svojimi iniciálkami LPG.

       

Rovnováha medzi tvorbou a vylučovaním tuku je prirodzený proces tela, pri ktorom sa musia aktivovať tukové bunky (adipocyty). Aj keď cvičíte a stravujete sa zdravo, s pribudajúcim vekom stúpa tendencia ukladania tuku v problematických partiách tela.Dochádza k vzniku celulitídy.

   

LIPOMASÁŽ

Táto jedinečná technika aktivuje prirodzený proces štiepenia a uvoľňovania tukov (lipolýzu) a napomáha tak k odstráneniu nepoddajných tukových vankúšikov a nedokonalosti tela.

Mechanická stimulácia pokožky pomocou patentovaných LPG ROLL valčekov spustí biochemickú reakciu : prirodzená aktivácia procesu spaľovania tukov a novej produkcie kolagénu a elastanu.

   

VÝSLEDOK: Štíhla postava, spevnená a vypnutá pokožka.


Galéria

Galéria

Kontakt

Future Relax s.r.o.
Radničné námestie 37, Bardejov 085 01

0905782855,
info@fitnessfuture.sk